
Tämä kompakti paristokotelo pitää sisällään kolme AAA-paristoa, tarjoten luotettavan virtalähteen sun elektroniikkaprojekteille.
Sen vankka rakenne pitää akut tukevasti paikoillaan ja estää niiden vahingossa irtoamisen, vaikka käyttö olisi kuinka intensiivistä. Pidikkeen tukeva muotoilu takaa pitkän käyttöiän ja tasaisen suorituskyvyn.
Suunniteltu helppoon asennukseen, ja sen johdot tarjoavat saumattoman yhteyden laitteisiisi. Olipa kyseessä LED-valojen tai pienten moottorien käyttö, tämä paristoteline toimii tehokkaana virtaratkaisuna.
| Brändi | Comf |
| Malli | BH431A |
| Pariston IEC-koko | AAA (LR03, R03, FR03, HR03, KR03, ZR03, 24A, 24D, 24LF, UM4, Micro, MN2400, MX2400, MV2400) |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 35 mm |
| De hoogte van het product | 10 mm |
| Productbreedte | 50 mm |
| Tuotteen paino | 7 g |
| Paristot mukana | ei |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Muoto | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Lisämateriaalia | Metalli |
| Tyyppi connectie | The word "Bekabeld" is Dutch and translates to "Wired" in English. In Finnish, this would be "Johdollinen." |
| Lengte van de kabels vertaalt naar het Fins vind je als "Kaapeleiden pituus." | 150 mm |
| On / off kytkin | ei |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |