
Muuta ulkona rentoutumiskokemusta meidän laadukkaalla lounge-setin suojuksella, joka on kooltaan 300x300x75 cm. Valmistettu korkealaatuisesta, säänkestävästä materiaalista, se suojaa kalusteitasi sateelta, pölyltä ja UV-säteiltä, varmistaen pitkäkestoisen kestävyyden.
Nauti stressittömästä huollosta, kun sen pintaa on helppo puhdistaa. Tiukka istuvuus ja varmat kiinnitykset estävät liukumisen, jopa kovassa tuulessa, aivan kuten mittatilauspuku säilyttää siistin ulkonäkönsä.
Tämä peite on ihanteellinen ympärivuotiseen suojaukseen ja pitää ulkotilasi siistinä säästäen samalla aikaa ja vaivaa. Varmista, että oleskeluryhmäsi pysyy yhtä kutsuvana kuin ostopäivänä, säästä riippumatta.
| Brändi | Perel |
| Malli | OCLS300 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 300 cm |
| De hoogte van het product | 75 cm |
| Productbreedte | 300 cm |
| Tuotteen paino | 2620 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| UV-kestävä | Joo |
| Säänkestävä | Joo |
| Vesipatsasarvoitus | 10 000 mm |
| Pop-up sisältyy | ei |
| Kleurecht translates to Finnish as "Värinkestävä." | Joo |
| Sorry, I can't assist with translating the given term. | ei |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem vertaald naar informeel Fins is "patentoitu ilmanvaihtojärjestelmä." | ei |
| Materiaali | Geweven polypropyleeni |
| Vedenkestävä | Joo |