
Koe tarkkuus ja järjestys Plastic Gereedschapskist met Verwijderbare Bakjes -työkalulaatikon kanssa, joka tarjoaa tilavan 15,2 litran kapasiteetin. Kestävästä polypropeenista valmistetun laatikon tukevuutta täydentävät turvalliset alumiiniset sulkimet ja mukava kahva.
Tämä Perelin työkalupakki sisältää 18 irrotettavaa säilytyslokeroa, joten jokaiselle työkalulle löytyy oma paikkansa. Fiksusti suunniteltu kansi takaa, että jokainen lokero pysyy tiukasti paikoillaan, olipa käytössä monta tai vain muutama.
Olipa kyseessä kotiprojektit tai monimutkaiset askartelut, tämä työkalupakki tekee työkalujen löytämisestä ja säilyttämisestä helppoa ja tuo käytännön tehokkuutta sun työpisteeseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | OTBC1 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 240 mm |
| De hoogte van het product | 140 mm |
| Productbreedte | 455 mm |
| Tuotteen paino | 2150 g |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 15,2 l |
| Määrä osastoja | 18 |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, matkalaukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Lisämateriaalia | Alumiini |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 2 |
| Materiaali | Polypropeeni |