
Tämä kestävä Perel-työkalulaukku tarjoaa vankan ratkaisun kaikkiin säilytystarpeisiisi. Mitat ovat 413 x 212 x 186 mm, ja sen tilavuus on 16,2 litraa, joten laukku on sekä tilava että kompaktin kokoinen.
16" muotoilu sisältää irrotettavan lokerikon, joka on ihanteellinen pienempien työkalujen siistimpään järjestämiseen. Kolme kiinteää lajittelulokeroa kannessa varmistavat, että pääset nopeasti käsiksi pieniin osiin ilman, että sinun tarvitsee avata laatikkoa.Kahden tukevan metallisalvan ansiosta kaikki pysyy turvallisesti paikoillaan, ja kokoontaitettava kahva tekee kuljettamisesta helppoa. Sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön tukevan muovirakenteensa ansiosta.
| Brändi | Perel |
| Malli | OM16M |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 212 mm |
| De hoogte van het product | 186 mm |
| Productbreedte | 413 mm |
| Tuotteen paino | 1200 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 385 mm |
| Sisäinen syvyys | 175 mm |
| Inwendige korkeus | 145 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 16,2 l |
| Kirjoita paikka | Metalen sloten, koffersluiting |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 1 |
| Lukumäärä järjestäjiä | 3 |
| Materiaali | Polypropeeni |