
Perel alumiininen CD-kotelo, mitoilla 424 x 265 x 173 mm ja 19,4 L tilavuudella, säilyttää tehokkaasti jopa 60 CD-levyä. Kevyt mutta kestävä - sen vahvistetut kulmat tarjoavat lisää kestävyyttä.
Tässä kotelossa on räätälöitävä sisustus irrotettavilla jakajilla, joten voit järjestää kokoelmasi tarpeen mukaan. Kaksoislukot tarjoavat turvallisen sulkemisen ja suojaavat levysi luvattomalta käytöltä.
Mukana tulee kätevä olkahihna, joka tekee kuljetuksesta helppoa. Perelin CD-kotelo on täydellinen henkilökohtaisille kokoelmille, yhdistäen toiminnallisuuden ja tyylikkään muotoilun.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1823-424 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 265 mm |
| De hoogte van het product | 173 mm |
| Productbreedte | 424 mm |
| Tuotteen paino | 2500 g |
| Sisäinen syvyys | 247 mm |
| Inwendige korkeus | 155 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Kirjoita kansi | Verwijderbaar in Finnish is "irrotettava." |
| Kirjoita paikka | Sleutelslot, Koffersluiting in Finnish would be: Avaimenlukko, Matkalaukun lukko |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Lisämateriaalia | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Maksimivero | 8 kg |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Kirjoita hoek | The word "Versterkt" is Dutch and translates to "Vahvistettu" in Finnish in a general context. However, without more context, it's unclear if it's being used literally or as part of a phrase. Please provide more context or a full sentence for accurate informal translation. |
| CD-kapasiteetti | 60 |
| Materiaali | Alumiini |