
Koe Perelin 14-tuumaisen Opbergkofferin kätevyys, mitat 340 x 272 x 341 mm ja tilavuus 31,5 L. Tämä käytännöllinen säilytysratkaisu sisältää neljä jatkettavaa ja irrotettavaa läpinäkyvää lajittelulaatikkoa, mikä tekee järjestelystä helppoa.Laukku on valmistettu kestävästä muovista, mikä takaa pitkän käyttöiän samalla kun se säilyy kevyenä. Sisäänrakennettu läpinäkyvä, taitettava etuikkuna tarjoaa helpon näkyvyyden sisältöön, joten voit nopeasti napata tarvitsemansa avaamatta laukkua täysin.Vahvat muoviset sulkimet pitävät sisällön turvassa kuljetuksen aikana, ja taittuva kahva tekee kantamisesta helppoa. Täydellinen työkaluille, askartelutarvikkeille tai mille tahansa järjestystä kaipaaville tavaroille, tämä monipuolinen laukku mukautuu vaivattomasti erilaisiin säilytystarpeisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | OM14H |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 272 mm |
| De hoogte van het product | 341 mm |
| Productbreedte | 340 mm |
| Tuotteen paino | 2785 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 317 mm |
| Sisäinen syvyys | 235 mm |
| Inwendige korkeus | 120 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 31,5 litraa |
| Kirjoita paikka | Muovisalpa, matkalaukun lukko. |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | ei |
| Lukumäärä järjestäjiä | 4 |
| Materiaali | Polypropeeni |