
Koe saumaton tehokkuus meidän Avoin Runko Transformerilla, joka tuottaa vahvan 24 VA tehoja. Tarkasti suunniteltu laite tarjoaa tasaisen 1 x 12 V~ maksimissaan 2000 mA, varmistaen luotettavuuden joka tilanteessa.
Sen vankka rakenne takaa kestävyyden ja turvallisuuden, mikä tekee siitä sopivan erilaisiin elektroniikkaprojekteihin tai teollisuusympäristöihin. Avoimen rungon suunnittelun ansiosta tämän muuntajan integrointi olemassa olevaan järjestelmään on vaivatonta, tarjoten yksinkertaisen ratkaisun tehonmuunnostarpeisiin.
| Brändi | Velleman |
| Malli | 112024C |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 60 mm |
| De hoogte van het product | 60 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 820 g |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| Maximite ympäristön lämpötila | 50 °C |
| Aantal uitgangspunten translates to "perusteiden määrä" in Finnish. | 1 |
| Arvo maksimilähtövirta | 2000 mA |
| Vermogen VA | 24 VUOTTA. |
| Uitgangsspanning VAC käännettynä suomeksi on "ulostulojännite VAC". | 12 V |
| Materiaali | Metalli |
| Muuntajan tyyppi | Avaa kehys |