
Varaa virtaa tärkeille laitteillesi NiMH HR03 MICRO VARTA 05703.301.402 -akuilla, jotka tarjoavat luotettavasti 1,2 V ja 1000 mAh energiaa. Kätevässä 2-kappaleen pakkauksessa myytävät paristot takaavat, että sinulla on lisävirtaa aina tarvittaessa.
Nauti tasaisesta suorituskyvystä ilman muisti-ilmiötä, täydellinen arkeen kuuluville laitteille kuten kaukosäätimille ja kelloille. Näiden paristojen pitkä käyttöikä takaa kestävyyden ja luotettavan tehon.
Suunniteltu energiatehokkuutta ajatellen, nämä NiMH VARTA -akut voi ladata useita kertoja, mikä vähentää jätettä ja ympäristövaikutusta. Ne ovat kätevä ja ympäristöystävällinen ratkaisu kaikkiin kannettaviin elektronisiin tarpeisiisi.
| Brändi | Varta |
| Malli | HR3/10 |
| Pariston IEC-koko | AAA (LR03, R03, FR03, HR03, KR03, ZR03, 24A, 24D, 24LF, UM4, Micro, MN2400, MX2400, MV2400) |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | harmaa |
| De hoogte van het product | 44,5 mm |
| Tuotteen paino | 12 g |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 1,2 V |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | Nikkeli-metallihydridi (NiMH) |
| Halkaisijan yksikkö | 10,5 mm |
| Inclusief koffer - Mukana matkalaukku | ei |
| Akkukapasiteetti | 1000 mAh |
| Esiladattu | Joo |
| Paristojen lukumäärä |