
LINEAIRE CONNECTOR ALUMIINIPROFIILILLE on suunniteltu toimimaan optimaalisesti yhdessä ALU-45:n kanssa, tarjoten vaivattoman liitoksen LED-nauhasi asennukseen. Kiiltävän hopeisena se sulautuu saumattomasti mihin tahansa ympäristöön.
Koe sujuvat yhteydet kestävän ja tarkasti suunnitellun muotoilun ansiosta, mikä takaa turvallisen istuvuuden. Kokoa osat helposti yhteen sujuvaa ja katkeamatonta valaistusta varten missä tahansa tilassa, parantaen sekä tunnelmaa että toimivuutta.
Tärkeimmät edut:
Täydellinen luomaan yhtenäisiä valaistustehosteita, liitin varmistaa, että LED-nauhasi säilyttävät loistonsa ilman katkoksia, tarjoten saumattoman ulkonäön, joka jäljittelee ammattitason asennuksia.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | LC-D2 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10 mm |
| De hoogte van het product | 19,12 mm |
| Productbreedte | 26,2 mm |
| Tuotteen paino | 5 g |
| Muoto | Trapezin muotoinen |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | Alumiini |