
KRACHTIGE MEGAFOON - 25 W tarjoaa voimakkaan äänenvahvistuksen, varmistaen, että äänesi kantautuu kirkkaasti ja auktoriteetilla. Irrotettavan, palautteen estävän mikrofonin ansiosta se takaa keskeytymättömät lähetykset jopa vilkkaissa ympäristöissä.
Mikrofoni, jossa on spiraalijohto, tarjoaa helpon liikkuvuuden ja joustavuuden. Sisäänrakennettu on-off-kytkin ja äänenvoimakkuuden säätö mahdollistavat tarkan äänenhallinnan, parantaen käyttäjän hallintaa ja äänenlaatua.
Valmistettu kestävästä ABS-muovista, tämä megafoni lupaa kestävyyttä ja pitkäikäisyyttä. Mukana tulevan olkahihnan ansiosta se on suunniteltu helposti kannettavaksi.
Lisäominaisuuksiin kuuluu pillisignaali ja sireeni, mikä tekee siitä monipuolisen eri tilanteisiin—joko väkijoukon hallintaan tai hätätilanteista ilmoittamiseen. Olipa kyse suurille alueille äänen projisoinnista tai kiireellisistä hälytyksistä, tämä megafoni on suunniteltu toimimaan luotettavasti ja tehokkaasti.
| Brändi | Velleman |
| Malli | MP25SFM |
| Pariston IEC-koko | C (LR14, R14, HR14, KR14, ZR14, 14A, 14D, UM2, Baby, MN1400, MX1400) -koko |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 345 mm |
| Tuotteen paino | 1300 g |
| Paristot mukana | ei |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 12 V |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Maksimaalinen teho | 25 W |
| Ingangsjännite VDC | 12 V |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | The word "alkaline" translates to Finnish as "emäksinen." |
| Volyyminsäätö | Joo |
| Kokoontaittuva kahva | ei |
| Impedanssi | 8 Ω |
| Maksimi kuultava etäisyys | 500 m |
| Megafoonin toiminnot | Sireeni, Ääni, Pilli |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Afsluitbaar voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "lukittava". | Joo |
| Halkaisijan yksikkö | 230 mm |
| Irrotettava vastamelumikrofoni | Joo |
| Maximaalinen äänentasotaso | 92 dB |
| Kirjoita stekkeri. | Auto translates to "auto" in Finnish. If you have more text you'd like to translate, please feel free to share! |
| Kielen käyttöoppaasta | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Pools, Portugees, Spaans |
| On / off kytkin | Joo |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |