
HAAKSE PRINTCONNECTOR-MANNELIJK, jossa on 10 kontaktia, tarjoaa tarkan liitettävyyden monimutkaisiin piirilevykokoonpanoihin.
Mukana on kymmenen luotettavaa kontaktipinniä, mikä tekee tästä urosliittimestä vahvan ja vakaan datansiirtäjän myös monimutkaisissa elektronisissa ympäristöissä. Sen oikeakulmainen muotoilu maksimoi tilatehokkuuden, mikä tekee siitä ihanteellisen ahtaisiin asennuksiin.
Kestäväksi suunniteltu liitin kestää kulumista ja säilyttää suorituskykynsä lukemattomissa liittämis- ja irrottamiskerroissa. Monipuolisen toimintansa ansiosta se sulautuu saumattomasti lukuisiin elektronisiin laitteisiin, aina hienostuneista kuluttajaelektroniikasta vahvoihin teollisuusjärjestelmiin.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWMH10 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,8 mm |
| De hoogte van het product | 13,5 mm |
| Productbreedte | 25,5 mm |
| Tuotteen paino | 1,25 g |
| Muoto | L-muoto |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | ei |
| Määrä Yhteyksiä | 10 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |