
Koe vertaansa vailla olevaa tehokkuutta Jokari PWS-Plus 001:n avulla, joka on suunniteltu tarkkuuteen ja helppouteen. Tämä monipuolinen työkalu varmistaa täydellisen eristekaapeleiden kuorinnan joka kerta.
Hyötyihin kuuluu ergonominen ote, joka vähentää väsymystä, ja kestävä rakenne lisäämään pitkäikäisyyttä. Säädettävät terät sopivat eri kaapelien kokoihin, mikä parantaa sen käytettävyyttä.
Täydellinen sähköhuoltoon, se riisuu vaivatta yleis- ja koaksiaalikaapelit aivan kuin kokki kuorisi omenoita tyylillä.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK40024 |
| Primaarivärit | Keltainen |
| Lisää värejä | Punainen, Valkoinen, Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 14 mm |
| De hoogte van het product | 42 mm |
| Productbreedte | 102 mm |
| Tuotteen paino | 34,5 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko AWG | 26 AWG |
| Minimaalinen AWG-johdinkoko | 36 AWG jää englanniksi lyhenteeksi "American Wire Gauge", ja sillä tarkoitetaan Amerikassa käytettyä johtimen paksuuden mittausjärjestelmää. Sitä ei yleensä käännetä suomeen, joten jättäisin sen ennalleen: 36 AWG. |
| Maximi johtimen koko | 0,4 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 0,12 mm |
| Veiligheidshandgreep voidaan kääntää suomeksi epämuodollisessa tilanteessa sanalla "turvakahva." | Joo |
| Vaihdettaat terät | Joo |
| Säädettävä lankastopperi | Joo |
| Materiaali | PA (polyamidi) |