
Jokari Kabelmes System 4-70 tarjoaa tarkkuutta ja helppoutta kaapelien kuorintaan monipuolisilla ominaisuuksillaan. Suunniteltu kaapeleille, joiden halkaisija on 4-70 mm, tämä työkalu varmistaa puhtaat leikkaukset joka kerta, vähentäen virheitä ja materiaalihävikkiä.
Sen ergonomisesti muotoiltu kahva tarjoaa mukavuutta pitkäaikaisen käytön aikana, vähentäen väsymystä. Säädettävän terän ansiosta järjestelmä mukautuu eri eristetyyppeihin, parantaen tehokkuutta.
Riippumatta siitä, kuoritaanko johtoja monimutkaisia elektroniikkaprojekteja varten vai hallitaanko paksuja teollisuuskaapeleita, Jokari Kabelmes System 4-70 on luotettava kaverisi, joka takaa turvalliset ja tarkat tulokset.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK70000 |
| Primaarivärit | Keltainen |
| Lisää värejä | Sininen, Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 38 mm |
| De hoogte van het product | 32 mm |
| Productbreedte | 167 mm |
| Tuotteen paino | 123 g |
| Afsluitbaar voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "lukittava". | Joo |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa. |
| Lisämateriaalia | Thermoplastinen elastomeeri (TPR), Erityisteräs, karkaistu ja päästetty. |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko | 35 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 8 mm |
| Inclusief bladen translates informally to Finnish as: "Levyjen kanssa." | Joo |
| Veiligheidshandgreep voidaan kääntää suomeksi epämuodollisessa tilanteessa sanalla "turvakahva." | Joo |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Vaihdettaat terät | Joo |
| Materiaali | PA (polyamidi) |