
Vapauta tarkkuuden voima Jokari Kabelbeugel nr. 28:lla, vahvalla kaapelinhallintaratkaisulla, joka on suunniteltu helppoa asennusta varten. Korkealaatuisista materiaaleista valmistettu kaapeliteline takaa kestävyyden ja vakaasti pysyvät kaapelit.
Jokari Kabelbeugel tarjoaa vaivatonta järjestystä, vähentää sotkua ja parantaa tehokkuutta. Sen helppo asennus ja yhteensopivuus erikokoisten kaapelien kanssa tekevät siitä ihanteellisen ratkaisun mihin tahansa projektiin, joka vaatii siistiä kaapelien reititystä.
Olitpa sitten tehtaalla tai kotona, tämän monikäyttöisen kannattimen yksinkertainen muotoilu varmistaa, että kaapelit pysyvät tukevasti paikoillaan. Helppoa kuin solmun sitominen, nauti vaivattomasta kaapelinhallinnasta joka vaiheessa.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK79028 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 28 mm |
| De hoogte van het product | 33 mm |
| Productbreedte | 102 mm |
| Tuotteen paino | 30 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Maximi johtimen koko | 28 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 8 mm |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |