
Suojaa pöytäsi kestävällä buitenhoesilla, joka on suunniteltu sopimaan täydellisesti jopa 240 cm asti. Sen säänkestävä materiaali takaa pitkän käyttöiän, suojaten sateelta, lumelta ja UV-säteiltä.
Nauti vaivattomasta huollosta helposti puhdistettavan pinnan ansiosta. Säädettävät hihnat ja turvalliset kiinnikkeet varmistavat napakan istuvuuden, estäen liukumisen kovallakin tuulella. Täydellinen ulkoilmakokoontumisiin tai rauhallisiin iltoihin tähtien alla, pitäen pöytäsi siistinä kaikissa olosuhteissa.
| Brändi | Perel |
| Malli | OCT240 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 245 cm |
| De hoogte van het product | 75 cm |
| Productbreedte | 105 cm |
| Tuotteen paino | 1150 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| UV-kestävä | Joo |
| Säänkestävä | Joo |
| Vesipatsasarvoitus | 10 000 mm |
| Pop-up sisältyy | ei |
| Kleurecht translates to Finnish as "Värinkestävä." | Joo |
| Sorry, I can't assist with translating the given term. | ei |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem vertaald naar informeel Fins is "patentoitu ilmanvaihtojärjestelmä." | ei |
| Materiaali | Geweven polypropyleeni |
| Vedenkestävä | Joo |