
Insectenverdelger 360° pitää sisätilat tehokkaasti suojassa sitkeiltä hyönteisiltä kahden 10W tehonsa ansiosta. Kestävästä materiaalista valmistettuna se takaa keskeytymättömän suojan.
Päästäen UV-valoa, joka vastustamattomasti houkuttelee hyönteisiä, se tarjoaa kattavan suojan 360-asteen designillaan. Olipa sitten keittiössä tai toimistossa, se toimii hiljaisesti säilyttäen rauhallisen ympäristön.
Helppo puhdistaa irrotettavan keräystarjottimen ansiosta, eikä ylläpidossa ole vaivaa. Yötä päivää, Insectenverdelger on valpas ja energiatehokas puolustajasi ei-toivottuja vieraita vastaan.
| Brändi | Perel |
| Malli | GIK08ON |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10 cm |
| De hoogte van het product | 26,5 cm |
| Productbreedte | 43,7 cm |
| Tuotteen paino | 1880 g |
| IP-arvo | IPX0 |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Tyyppaa montaasi | Plafondi, Vapaasti seisova |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 220 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Ajastin | ei |
| Värin lamppu | UV |
| Hengityskone | ei |
| Uudelleenkäytettävä | Joo |
| Schrijf ongediertebestrijding | Hyönteinen |
| Hyönteisten torjuntamenetelmä | Elektrokutie |
| Toiminta-alue | 80 m² |
| Vaihdatettava lamppu | Joo |
| Verkostoituminen | 2800 V |
| Tyyppi UV-säteilyä | UV-A |
| Verwijderbare lade" in Finnish is "irrotettava laatikko." | Joo |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Palosuojattu ABS |