
Brievenbus Milaan hopeanvärisenä tarjoaa tyylikkään ja modernin muotoilun, mitat 36 x 26 x 8 cm, joten se sopii täydellisesti mihin tahansa sisäänkäyntiin.
Valmistettu kestävistä, säänkestävistä materiaaleista, se varmistaa, että postisi pysyy turvassa ja kuivana läpi kaikkien vuodenaikojen. Sen tilava lokero mahtuu kirjeille, pienille paketeille ja lehdille vaivattomasti.
Vahva lukko lisää ylimääräisen turvakerroksen, mikä tuo mielenrauhaa jokaisen toimituksen yhteydessä. Universaalisti viehättävä hopeinen pinta sopii kaikenlaisiin talon ulkokuoriin ja lisää houkuttelevuutta.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG41003 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 260 mm |
| De hoogte van het product | 360 mm |
| Productbreedte | 80 mm (millii) |
| Tuotteen paino | 2237 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Etuosa |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23,5 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Lasit, metallit |