
COLLOMIX MENGSTAAF TYYPPI WK Ø 135 mm M14-liitännällä tarjoaa tehokkaan materiaalivirtauksen erilaisiin sekoitustehtäviin. Sen oikeakätinen kiertosuunta ja kaksi kestävää sekoitusterää vähentävät rasitusta moottorille, mikä tekee siitä erittäin kestävän.
Täydellisesti suunniteltu liiman ja muovimateriaalien sekoittamiseen, se käsittelee vaivattomasti laattojen liimat, käyttövalmiin laastin, kipsin ja tasoitteen. Koe ylivoimainen sekoitusteho tämän monipuolisen työkalun kanssa, joka takaa tasaiset tulokset joka kerta.
| Brändi | Collomix |
| Malli | COWK140M14 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De hoogte van het product | 590 mm |
| Tuotteen paino | 1300 g |
| Halkaisijan yksikkö | 135 mm |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Liittämään mikseriä. | Sorry, I need more context to provide an accurate translation. Could you please provide the text you want translated? "M14" doesn't give enough information. |
| Maximaalinen sekoitusmäärä | 35 kg |
| Minimaal mengvolume kääntyy epävirallisesti suomeksi muotoon "minimaalinen sekoitusmäärä". | 25 kg |
| Maximaal rotatiesnelheid | 600 r/min |
| Minimi istukan leveys | 14 mm |
| Minimi pyörimisnopeus | 300 r/min |
| Mallisementtisekoittaja | The translation of "WK 140 M" into Finnish is "VK 140 M". Note that this seems to be a reference to something specific, such as a product code or model number, which generally does not require translation. If there is more context or text to translate, please provide it for a more accurate translation. |
| Kirjoita rotatie | Myötäpäivään |
| Materiaali | Metalli |