
COLLOMIX Mengstaaf Type MK on suunniteltu kestämään ja toimimaan tehokkaasti. Tämä järeä 135 mm:n sekoituskauha on täydellinen raskaisiin ja koviin materiaaleihin.
Valmistettu ruostumattomasta teräksestä (INOX), siinä on kolme oikeanpuoleista sekoitussiivekettä, jotka on suunniteltu erityisesti betonin, tasoituslaastin, laastin, rappauksen ja epoksilaastin optimaaliselle sekoittamiselle. Sen M14-liitäntä takaa tukevan kiinnityksen vakiomallisissa sekoituslaitteissa.
Kokeile saumattomasti sekoittamista tällä huippuluokan työkalulla, joka yksinkertaistaa työtaakkaa ja parantaa seoksiesi tasaisuutta. Ei enää epätasaisia koostumuksia tai hukattua aikaa, vaan täydelliset tulokset joka kerta.
| Brändi | Collomix |
| Malli | COMK140M14-N |
| Primaarivärit | harmaa |
| De hoogte van het product | 590 mm |
| Tuotteen paino | 1400 g |
| Halkaisijan yksikkö | 135 mm |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Liittämään mikseriä. | Sorry, I need more context to provide an accurate translation. Could you please provide the text you want translated? "M14" doesn't give enough information. |
| Maximaalinen sekoitusmäärä | 40 kg |
| Minimaal mengvolume kääntyy epävirallisesti suomeksi muotoon "minimaalinen sekoitusmäärä". | 25 kg |
| Maximaal rotatiesnelheid | 300 r/min |
| Minimi istukan leveys | 14 mm |
| Minimi pyörimisnopeus | 200 r/min |
| Mallisementtisekoittaja | Sure! Here's the translation:MK 140-N |
| Kirjoita rotatie | Myötäpäivään |
| Materiaali | Ruostumaton teräs (Nirosta sekoitustanko - 1.4301 x 5CrNi18-10) |