
Buitenstekker met Deksel en Kabelwartel on suunniteltu luotettaviin ulkokäyttöön tarkoitettuihin virtaratkaisuihin. Schuko-yhteensopivuudensa ansiosta se takaa saumattoman yhteyden eri laitteisiin.
IP54-luokituksen ansiosta se on sekä pöly- että roiskeenkestävä, mikä tekee siitä ihanteellisen puutarhoihin ja terasseille. Kestävä suojus suojaa kovilta sääolosuhteilta, ja kaapeliläpivienti takaa turvalliset johdotusliitännät.
Olitpa sitten sytyttämässä koristevaloja tai käyttämässä sähkögrilliä, voi olla huoletta tietäen, että yhteys on vahva ja säänkestävä. Helppo asentaa ja luotettava toiminnassa, se sopii täydellisesti ulkona oleviin sähkötarpeisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | E390YG |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4,5 cm |
| De hoogte van het product | 10,5 cm |
| Productbreedte | 4,5 cm |
| Tuotteen paino | 57 g |
| IP-arvo | IP54 |
| Gebruiksplaats | Alleen buitenshuis translates to "Vain ulkona" in Finnish. |
| Tyyppaa montaasi | Käyttäisin sanaa "johto" tai "kaapeli", riippuen kontekstista. Mikäli sinulla on erityinen tilanne mielessä, kerro lisää jotta osaan kohdistaa käännöksen oikein! |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä polakkeja | 3 |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maksimi kaapelin halkaisija (mm²) | 14 mm² |
| Minimaalinen kaapelihalkaisija (mm²) | 7,5 mm² |
| Materiaali | Polykarbonaatti TPR |