
Hopeasti suunniteltu BRIEVENBUS RIO hopeisena tarjoaa tyylikkään muotoilun ja tukevan rakenteen. Sen mitat 27 x 39,5 x 10 cm tasapainottavat täydellisesti tyylin ja toimivuuden.
Ihanteellinen koti- tai toimistokäyttöön, tämä postilaatikko pitää toimituksesi turvassa luotettavan lukitusmekanisminsa ansiosta. Sen tilava sisätila mahtuu mukavasti kirjeet, lehdet ja pienet paketit, toimien luotettavana postin suojelijana.
Säänkestävä pinta kestää ankaria olosuhteita ja lupaa pitkäikäisyyttä. Sen minimalistinen hopeinen kiilto sopii mihin tahansa ulkotilaan, lisäten modernin vivahteen ja täyttäen käytännön tarpeet.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG10003 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 270 mm |
| De hoogte van het product | 395 mm |
| Productbreedte | 100 mm |
| Tuotteen paino | 1953 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Yläpuoli |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Muuriasennus/seinäasennus, Lattia-asennus |
| The word "Deurpositie" is Dutch and translates to "Door position" in English. In Finnish, it would be "Oven asento." | Etuosa |
| Materiaali | Metalli |