
BRIEVENBUS RIO tyylikkäänä mustana tarjoaa kompaktin mutta tilavan muotoilun koossa 27 x 39,5 x 10 cm, täydellisesti suunniteltu nykyajan postinjakotarpeisiin.
Laadukkaista materiaaleista valmistettu tämä postilaatikko on kestävä ja säänkestävä, suojaten kirjeenvaihtoasi ympäri vuoden.
Olipa sitten kaupungilla tai lähiössä, se sulautuu saumattomasti ympäristöön kuin ajaton asuste, joka ei koskaan mene pois muodista. Sen minimalistinen mutta toimiva muotoilu sopii yhteen monenlaisten arkkitehtonisten tyylien kanssa.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG10002 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 270 mm |
| De hoogte van het product | 395 mm |
| Productbreedte | 100 mm |
| Tuotteen paino | 2028 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Yläpuoli |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Muuriasennus/seinäasennus, Lattia-asennus |
| The word "Deurpositie" is Dutch and translates to "Door position" in English. In Finnish, it would be "Oven asento." | Etuosa |
| Materiaali | Metalli |