
Koe eleganssia ja toiminnallisuutta tyylikkäällä mustalla viimeistellyllä BRIEVENBUS MONACO:lla, jonka mitat ovat 36,8 x 36,5 x 10 cm. Se on suunniteltu täydentämään mitä tahansa ulkotilaa, ja sen vankka rakenne takaa pitkäkestoisen suorituskyvyn.
Täydellisen kokoinen pitämään runsaasti postia turvallisesti, tämä postilaatikko yhdistää modernin estetiikan käytännöllisyyteen. Tilava sisäosa mahduttaa helposti kaiken päivittäisistä lähetyksistä lehtiin.
Valmistettu kestävistä materiaaleista, se kestää vaihtelevia sääolosuhteita ja tarjoaa luotettavan suojan postillesi. Asennus on helppoa, mikä tekee siitä saumattoman lisän kodin julkisivuun.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG30002 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 368 mm |
| De hoogte van het product | 365 mm |
| Productbreedte | 100 mm |
| Tuotteen paino | 2552 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Yläpuoli |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 35,8 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| UV-kestävä | Joo |
| Materiaali | Metalli |