
Alumiininen työkalupakki on kooltaan 320 x 230 x 155 mm ja sen tilavuus on mukavat 11,4 litraa. Sen tukeva harmaa muotoilu alumiinireunuksilla takaa kevyen käsittelyn ilman, että kestävyys kärsii.
Varustettu vahvistetuilla kulmilla, pehmustetulla sisuksella ja kahdella turvallisella avainlukolla lisäsuojan takaamiseksi. Käytännöllinen olkahihna lisää kannettavuutta, mikä tekee siitä loistavan ratkaisun työkalujen turvalliseen ja kätevään kuljettamiseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1821-G |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 230 mm |
| De hoogte van het product | 155 mm |
| Productbreedte | 320 mm |
| Tuotteen paino | 1400 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 315 mm |
| Sisäinen syvyys | 215 mm |
| Inwendige korkeus | 140 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 11,4 l |
| Määrä osastoja | 1 |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, avainlukko, laukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Maksimivero | 6 kg |
| Pyörillä | ei |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Materiaalin sisäpinta | Pehmustettu |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Määrää avaimia | 2 |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Nelikulmainen |
| Telescopinen kahva | ei |
| Materiaali | Alumiini |