
BRIEVENBUS IBIZA puhtaassa, hienostuneessa valkoisessa tarjoaa tyylikkään, nykyaikaisen designin, jonka mitat ovat 36 x 26 x 8 cm. Se sopii täydellisesti pieniin tiloihin säilyttäen silti elegantin ulkonäön.
Kestävyyttä silmällä pitäen suunniteltu, se kestää erilaisia sääolosuhteita, joten kirjeesi ja pakettisi pysyvät suojassa ympäri vuoden. Helppo asennus mahdollistaa nopean käyttöönoton ilman erikoistyökaluja.
Sen vankka rakenne ei vain lisää turvallisuutta, vaan tuo myös modernia ilmettä mihin tahansa kohteeseen, aivan kuten tyylikäs asuste viimeistelee asun.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG40001 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 260 mm |
| De hoogte van het product | 360 mm |
| Productbreedte | 80 mm (millii) |
| Tuotteen paino | 1710 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Etuosa |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23,5 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Metalli |