
Tämä korkealaatuinen VOEDINGSKABEL ZWART CEE 7/7 oikeakulmaisella pistokkeella on suunniteltu saumattomiin virtayhteyksiin. Kolmen metrin pituudellaan se tarjoaa joustavuutta erilaisiin kokoonpanoihin ilman sotkua.
Valmistettu H05VV-F 3G0.75 mm² johdotuksella, mikä takaa tehokkaan ja tasaisen sähkönjohtavuuden, tehden siitä ihanteellisen päivittäisille laitteille. Vahva eristys tarjoaa turvallisuutta kulumista vastaan, mikä vähentää huoltotarpeita.
Sen musta pinta sulautuu saumattomasti eri ympäristöihin, pitäen tilat yksinkertaisina ja ammattimaisina. Täydellinen sekä koti- että toimistokäyttöön, tämä kaapeli yhdistyy vaivattomasti virtajärjestelmääsi tarjoten luotettavan sähköyhteyden joka tilanteessa.
| Brändi | Perel |
| Malli | EPC030R075 |
| Kaapelin pituus | 3 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Tuotteen paino | 246 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 2500 W |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G0.75 |
| Sähkövirta | 10 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 0,75 mm² |
| Skriv stopcontact | Geen stekker (open einde) - Ei pistoketta (avoin pää) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |