
BRIEVENBUS - IBIZA, tyylikäs musta, on kooltaan kompaktin 36 x 26 x 8 cm. Se on suunniteltu kestäväksi vahvoilla materiaaleilla, jotka kestävät sääolosuhteet varmistaen, että postisi pysyy suojattuna.
Ihanteellinen kaikenlaisille säille, sen minimalistinen muotoilu sulautuu saumattomasti nykyaikaiseen arkkitehtuuriin. Kiinnitä se helposti seinällesi saadaksesi varman pääsyn.
Käyttämällä tätä postilaatikkoa, nautit vaivattomasta postin noutamisesta ja ripauksesta modernia eleganssia kotiovellasi.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG40002 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 260 mm |
| De hoogte van het product | 360 mm |
| Productbreedte | 80 mm (millii) |
| Tuotteen paino | 1705 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Etuosa |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23,5 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Metalli |