
8-porttinen maadoitettu jatkojohto on kestävä virtaratkaisu, joka on suunniteltu saumattomaan integrointiin 19" räkkeihin ja se varmistaa luotettavan virtajakelun sun tekniseen infrastruktuuriin.Käytännöllisyys edellä suunniteltu, tässä jatkojohdossa on kahdeksan maadoitettua pistorasiaa, jotka takaavat turvallisuuden ja yhteensopivuuden monenlaisille laitteille. Sen tukevan rakenteen ansiosta se on pitkäikäinen, ja tyylikäs design sopii täydellisesti standardikokoisiin räkkijärjestelmiin.Ominaisuuksiin kuuluu virtakytkin merkkivalolla helppoon käyttöön, ylikuormitussuoja lisäämään turvallisuutta sekä riittävän pituinen johto joustavaa asennusta varten. Täydellinen datakeskuksiin, palvelinhuoneisiin ja studioihin, tämä yksikkö pitää sun laitteet tehokkaasti virroissa.
| Brändi | Perel |
| Malli | EBP08PDU-G |
| Kaapelin pituus | 2,15 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Harmaa, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4,5 cm |
| De hoogte van het product | 48 cm |
| Productbreedte | 4,5 cm |
| Tuotteen paino | 750 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 2300 W |
| Tyyppaa montaasi | Vrijstaand, Tafelstandaard, Montage in 19 inch rek vertaald naar informeel Fins is: Vapaasti seisova, pöytäteline, asennus 19 tuuman telineeseen. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | The text "Randaarde" doesn't appear to have any recognizable meaning in English. If it’s a name or term that should remain unchanged, the Finnish translation would still be "Randaarde." If you have any additional context or need help with something else, feel free to ask! |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Sähkövirta | 10 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 8 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Vedenkestävyys | Niet waterdicht in Finnish is "Ei vedenkestävä." |
| USB | ei |
| Bescherming tegen overbelasting vertaalt naar het Fins als "Ylikuormitussuojelu". | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | Joo |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 8 |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| Zekeringensuojaus | Joo |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | Polypropeeni |