
Tää tyylikäs KNOP mustalla designilla ja valkoisella pisteellä on 15,5 mm halkaisijaltaan ja siinä on 3 mm ulkonema. Se yhdistää tyylin ja huomaamattoman toiminnallisuuden yhteen kompaktissa muodossa.
Täydellinen vaihtoehto kaappeihin, vaatekaapin oviin tai koristeelliseksi yksityiskohdaksi, tämä vedin on helppo tarttua ja siinä on moderni ilme. Sen kontrastivärit heijastavat minimalismia, mikä tekee siitä loistavan valinnan tilaan, jossa arvostetaan selkeitä linjoja ja rohkeaa ulkonäköä.
| Brändi | JEC |
| Malli | KN153BP |
| Ø | 15,5 mm |
| A | 12,7 mm |
| D | 15,5 mm |
| E | 3,0 mm |
| F | 3,7 mm |
| C | 9,6 mm |
| H | 12,8 mm |
| G | 7,5 mm |
| I | I'm sorry, but "M3P0.5" doesn't seem to be a word or phrase that can be translated. If you have any other text you'd like translated to Finnish, feel free to share it! |
| Väri | Musta |