
Valmistettu kestävästä alumiinista, tämä päätykappale on tarkasti suunniteltu Slimline 15 mm:n LED-nauhan syvennettyyn alumiiniprofiiliin. Sen tyylikäs hopeinen viimeistely sulautuu saumattomasti moderniin sisustukseen.
Tiiviisti sulkemalla päät se estää pölyn ja kosteuden pääsyn, mikä varmistaa LED-asennustesi pitkäikäisyyden ilman rumia kaapeliaukkoja. Se antaa siistin ja viimeistellyn ulkonäön.
Korkealaatuinen alumiini parantaa lämmön haihtumista, mikä tehostaa LEDien toimintaa ja pidentää kokonaisuuden elinikää. Helppo asennusprosessi säästää aikaa ja vaivaa.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | EC-RSL15-H3 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8,44 mm |
| De hoogte van het product | 16,26 mm |
| Productbreedte | 24,56 mm |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | Alumiini |