
Tämä monikäyttöinen 6-liitännän jatkojohto tuo tehokkuutta ja turvallisuutta tilaasi. Sen sisäänrakennetun kytkimen ja ylikuormitussuojan ansiosta voit olla huoletta, kun käytät useita laitteita yhtä aikaa.
Suunniteltu tyylikkään valkoiseksi ja varustettuna maadoitetuilla pistorasioilla, se sulautuu saumattomasti mihin tahansa moderniin ympäristöön. Kytkin tarjoaa helpon hallinnan liitetyille laitteille, vähentäen turhaa virrankulutusta.
Ihanteellinen kotiin tai toimistoon, tämä jatkojohto tarjoaa parannetun suojan virtapiikkejä vastaan, suojaten laitteitasi tinkimättä. Käytä työtilaasi luottavaisin mielin ja pysy energisenä koko päivän tämän välttämättömän jatkotyökalun avulla.
| Brändi | Perel |
| Malli | EWS6W |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 31 cm |
| Tuotteen paino | 400 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | ei |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 6 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 6 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Vedenkestävyys | Niet waterdicht in Finnish is "Ei vedenkestävä." |
| USB | ei |
| Bescherming tegen overbelasting vertaalt naar het Fins als "Ylikuormitussuojelu". | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | Joo |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| Zekeringensuojaus | ei |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | Polypropeeni |