
Tämä kätevä 4-paikkainen jatkojohto on suunniteltu jokapäiväisiin energiatarpeisiisi. Kolmen maadoitetun pistorasian ansiosta laitteesi saavat vakaan ja turvallisen virransyötön.
Siinä on kätevästi sijoitettu kytkin, jonka avulla voit helposti hallita virran kulkua kaikkiin liitettyihin laitteisiin yhdellä painalluksella. 1,5-metrinen kaapeli antaa tarpeeksi pituutta, jotta voit liittää sen kaukaisiinkin pistorasioihin vaivattomasti.
Sen tyylikäs valkoinen viimeistely sulautuu saumattomasti mihin tahansa ympäristöön, olipa kyseessä sitten työpöytäsi tai kotitoimistosi. Tämä jatkojohto on fiksu valinta silloin, kun turvallisuus, mukavuus ja toiminnallisuus ovat sinulle tärkeitä.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4S-G |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 23 cm |
| Tuotteen paino | 340 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | ei |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | The text "Randaarde" doesn't appear to have any recognizable meaning in English. If it’s a name or term that should remain unchanged, the Finnish translation would still be "Randaarde." If you have any additional context or need help with something else, feel free to ask! |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Vedenkestävyys | Niet waterdicht in Finnish is "Ei vedenkestävä." |
| USB | ei |
| Bescherming tegen overbelasting vertaalt naar het Fins als "Ylikuormitussuojelu". | ei |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | Joo |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 4 |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| Zekeringensuojaus | ei |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | Polypropeeni |