
Tämä kestävä 3-metrinen Verlospkabel yhdistää saumattomasti Schuko-pistokkeen CEE-pistokkeeseen, varmistaen luotettavan virransiirron sähköisille laitteillesi.
Varustettuna Randaardella, se tarjoaa paremman turvallisuuden ja maadoituksen, mikä vähentää sähkövikojen riskiä. Kestävä muotoilu takaa pitkäikäisyyden ja optimaalisen suorituskyvyn eri ympäristöissä.
Täydellinen rakennustyömaille, asuntoautoihin tai mihin tahansa ympäristöön, jossa tarvitaan luotettava virtajohdon jatkoratkaisu. Verlospkabel tekee virtasiirrosta vaivatonta monenlaisissa käyttökohteissa ja on siksi välttämätön saumattoman yhteyden takaamiseksi.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEC3M-3-G |
| Kaapelin pituus | 3 m |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Valkoinen |
| Tuotteen paino | 689 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tee CEE |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G1.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 1 |
| Materiaali | Kumi |