
Griffon Smeermiddel on suunniteltu antamaan parhaan suorituskyvyn Teflon-teknologian avulla, kätevässä 300 ml pullossa. Tämä korkealaatuinen voiteluaine varmistaa mekaanisten osien sujuvan toiminnan, vähentäen kitkaa ja kulumista.
Kestäen erilaisia lämpötiloja ja olosuhteita, tämä tarjoaa pitkäkestoista suojaa. Käytä sitä pyörien, oven saranoiden tai minkä tahansa tarkkuutta vaativan koneen huoltamiseen. Koe sujuva toiminta kuin vasta öljytyssä kellossa, mikä parantaa laitteidesi pitkäikäisyyttä ja tehokkuutta.
| Brändi | Griffon |
| Malli | SC1406 |
| Toiminnot | Voitelu |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,5 cm |
| De hoogte van het product | 20,5 cm |
| Productbreedte | 5,5 cm |
| Tuotteen paino | 303 g |
| Sisällön määrä | 300 ml |