
Hallitse kaapelisi vaivattomasti meidän 40 metrin ammattilaisten neopreenikaapelikela avulla. Innovatiivisella anti-twist-järjestelmällä suunniteltu kela estää sotkeutumisen ja takaa sujuvan käytön.
Varustettu neljällä randaardepistorasialla, se tarjoaa luotettavaa suorituskykyä 3G2.5-kaapelilla, mikä tekee siitä täydellisen valinnan suurten tehojen turvalliseen käsittelyyn. Kestävä neopreenirakenne tarjoaa joustavuutta ja pitkäikäisyyttä, jopa haastavissa olosuhteissa.
Täydellinen teolliseen käyttöön, kelan vahva muotoilu mahdollistaa helpon käyttöönoton ja säilytyksen, yksinkertaistaen projektisi samalla kun säilytät huipputason suorituskyvyn. Se on todellinen tehokkuuden malliesimerkki, joka muuttaa monimutkaisen kaapelinhallinnan vaivattomaksi kokemukseksi.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR40NP25A-G |
| Kaapelin pituus | 40 m |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, sininen, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 42,5 cm |
| De hoogte van het product | 23,5 cm |
| Productbreedte | 33,5 cm |
| Tuotteen paino | 11,9 kg |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G2.5 |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Kaapelin halkaisija | 11,5 mm |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 4 |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3600 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | Neopreeni (PC-kumi) |