
Tämä monikäyttöinen 3 metrin verlengkabel yhdistää SCHUKO- ja CEE-pistokkeet, varmistaen saumattoman energiavirran sekä henkilökohtaiseen että teolliseen käyttöön. Se on suunniteltu maadoituksella parhaan turvallisuuden takaamiseksi, joten se sopii erinomaisesti sähkötyökaluille, ulkolaitteille ja erilaisille kodinkoneille.
Hyödyt ovat mm. parantunut johtavuus, vahva säänkestävyys ja pitkäikäisyys. Suunniteltu mukautumaan, tämä kaapeli täyttää korkeat teollisuusstandardit samalla kun tarjoaa joustavuutta pidennettyyn ulottuvuuteen. Vaihda virtalähteitä vaivattomasti ja nauti keskeytymättömästä toiminnasta, olipa kyseessä sitten työpaja tai rakennustyömaa.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEA4-G |
| Kaapelin pituus | 3 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen, Valkoinen |
| Tuotteen paino | 908 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tee CEE |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G2.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 1 |
| Materiaali | Kumi |