
Tämä 3-metrinen sähkönmuunnoskaapeli yhdistää vaivattomasti Schuko-pistokkeen CEE-vastapistokkeeseen. Kestävästä materiaalista valmistettu kaapeli takaa pitkäikäisen suorituskyvyn ja luotettavat liitännät.
Täydellinen erilaisten pistorasiatyyppien saumattomaan mukautumiseen, tämä kaapeli sopii loistavasti teollisuusympäristöihin ja ulkotapahtumiin, varmistaen jatkuvan virran ilman keskeytyksiä. Vankka rakenne kestää raskasta käyttöä, ja paksu eristys parantaa turvallisuusstandardeja.
Kompakti ja tehokas, sitä on helppo säilyttää ja kuljettaa, joten se on kätevä valinta liikkeellä ollessa. Tämä tehokas liitäntä varmistaa joustavuuden ja mukautuvuuden siellä, missä erilaiset sähköjärjestelmät kohtaavat, tehden siitä olennaisen työkalun energianhallintavarustukseesi.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEC-3 |
| Kaapelin pituus | 3 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen, Valkoinen |
| Tuotteen paino | 665 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G1.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | Kumi |