
ZONNEZEIL on suorakulmainen terrakottainen aurinkosuoja, joka on kooltaan 2 x 3 metriä. Sen kestävä kangas on täydellinen antamaan tyylikästä ja suojaavaa peittoa terasseille, puutarhoihin tai ulkoilmatapahtumiin, suojaten sinua voimakkaalta auringonvalolta.
Hyödyt sisältävät UV-suojan ja vedenkestävyyden, mikä takaa pitkäaikaisen käytön erilaisissa sääolosuhteissa. Helppo asentaa, se parantaa ulkotiloja samalla kun pitää ympäristön viileänä ja mukavana.
Vahvistetut reunat ja tukevat kulmat tekevät ZONNEZEIListä luotettavan ja kestävän. Muuta ulkotilasi viihtyisäksi pakopaikaksi, joka on täydellinen ulkona syömiseen, lukusoppeihin tai rentoutumiseen sen lempeässä varjossa.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4320TR |
| Primaarivärit | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 1295 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Pronssinruskea |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 200 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 300 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |