
Koe Spanklemin loistavuus, tarkkuudella suunniteltu kokoon 150 mm x 50 mm. Luotu monipuoliseksi, se muuttaa arkiset tehtävät superhelpoiksi ja tehokkaiksi.
Kevyt mutta kestävä, sen muotoilu varmistaa pitkän käyttöiän ja luotettavan suorituskyvyn. Oli kyse sitten monimutkaisista projekteista tai arkiaskareista, Spanklem mukautuu tarpeisiisi saumattomasti ja tarjoaa ainutlaatuista joustavuutta. Sen kompakti koko tekee säilyttämisestä helppoa ilman, että toiminnallisuus kärsii.
Täydellisesti tasapainotettu Spanklem lisää hallittavuutta ja vähentää rasitusta, mahdollistaen pidemmän käytön. Sen intuitiivisen muotoilun ansiosta voit odottaa aina tasalaatuisuutta ja luotettavuutta, nostaen projektiesi lopputulokset ammattilaisille tasolle.
| Brändi | Toolland |
| Malli | 3935-15 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 20 mm |
| De hoogte van het product | 50 mm |
| Productbreedte | 200 mm |
| Tuotteen paino | 290 g |
| Lisämateriaalia | The text "Hout" does not provide enough context for an accurate translation. If "Hout" is intended to be translated as "Wood," then the Finnish word for "wood" is "Puu." If you have more context or additional text, please provide it for a more accurate translation. |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Maksimaalinen avaus | 150 mm |
| Nopea ote | ei |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |