
WEERSTAND 25W 0E22 -langallinen vastus on suunniteltu korkeatehoisiin sovelluksiin, ja sillä on vastusarvo 0,22 ohmia ja tehoarvo 25 wattia.
Anodisoitu alumiinilämmönsiirrin maksimoi lämmön haihdutuksen ja kestävyyden, mikä tekee siitä ihanteellisen vaativiin ympäristöihin. Sen kompakti koko mahdollistaa tehokkaan sijoittelun ahtaisiin tiloihin.
Ominaisuuksiin kuuluu hiljainen toiminta, korkea vakaus ja erinomainen lämmönjohtavuus. Sopii sovelluksiin, joissa tarvitaan tarkkaa virranrajoitusta, energian jakelua ja luotettavaa suorituskykyä.
| Brändi | RB |
| Malli | RG0E22 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |