
Koe äärimmäinen liitettävyys meidän vedenkestävän miespuolisen monipin-liittimen avulla, jossa on 5 tarkasti suunniteltua pinniä. Suunniteltu kestämään vaativia ympäristöjä, ja jokainen pinni varmistaa luotettavan ja vakaan yhteyden jopa märissä oloissa.
Edut sisältävät korkean vedenkestävyyden, kestävän rakenteen pitkäaikaiseen suorituskykyyn ja helpon asennuksen suoraviivaisella lukkomekanismilla. Sopii loistavasti meri-elektroniikkaan, ulkovalaistusjärjestelmiin ja teollisuuslaitteisiin, ja se varmistaa luotettavan datan ja virran siirron siellä, missä sillä on eniten merkitystä.
Vankka muotoilu toimii suojana kulumista vastaan, aivan kuten ritarin haarniska suojaa säiltä. Olipa kyseessä kriittisten järjestelmien yhdistäminen tai ulkolaitteiden virransyöttö, tämä liitin takaa vertaansa vailla olevan turvallisuuden ja luotettavuuden.
| Brändi | Velleman |
| Malli | CUM5W |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 2,5 cm |
| De hoogte van het product | 2,5 cm |
| Productbreedte | 5,5 cm |
| Tuotteen paino | 19,5 g |
| IP-arvo | IP68 |
| Halkaisijan yksikkö | 26 mm |
| Lisämateriaalia | EPDM etyleeni-propeeni-dieenimonomeeri, messinki |
| Määrä Yhteyksiä | 5 |
| Sähkövirta | 10 A |
| Tyyppi connectie | "Voor lassen" in Finnish would be "Ennen hitsausta." |
| Minimaalinen eristysvastus. | 500 MΩ |
| Maksimaalinen kosketusvastus | 5 MΩ |
| Vedenkestävä | Joo |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maksimi kaapelin halkaisija (mm) | 8,5 mm |
| Minimikabelläpimitta (mm) | 6,5 mm |
| "Doorslagspanning" can be translated informally to Finnish as "läpilyöntijännite". | 1000 V |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | Nylon |