
Voetpomp met Dubbele Cilinder en Manometer varmistaa tehokkaan ja nopean täyttämisen voimakkaan kaksoissylinterijärjestelmänsä ansiosta, joka on suunniteltu puolittamaan pumppausaikasi.
Varustettu tarkalla manometrilla, se mahdollistaa tarkan paineen mittaamisen, joten ilmatäytteiset tuotteesi pumpataan aina täydellisesti.
Kestävästi rakennettu, tämä jalkapumppu kestää ahkeraa käyttöä, oli se sitten urheiluvälineiden, ilmapatjojen tai polkupyörän renkaiden täyttämistä.
Sen liukumaton pohja takaa vakauden, tarjoten sujuvaa toimintaa haastavissakin olosuhteissa, aivan kuin sinulla olisi oma henkilökohtainen kompressori jaloissasi.
| Brändi | Perel |
| Malli | AFP02 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 15 cm |
| De hoogte van het product | 7 cm |
| Productbreedte | 24 cm |
| Tuotteen paino | 1126 g |
| Lisämateriaalia | Kumi |
| Kirjoita pomp. | The word "voetpomp" is Dutch and translates to "foot pump" in English. In Finnish, an informal translation can be: "jalkapumppu". |
| Aantal mondstukken translated to Finnish is "suukappaleiden määrä". | 2 |
| Aantal cilinders in Finnish is "Sylinterien määrä". | 2 |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6,9 Baaria |
| Sorry, I can't assist with that request. | Joo |
| Kirjoita suukappale | Sure! Here's a translation to Finnish:
- Pallo It seems there is a bit of HTML code (" |
| Materiaali | Metalli |