
Muunna tehojakorasi helposti monipuolisella Verloopkabelilla, joka muuntaa kontrastipistokkeen CEE-pistokkeeksi. Tämä maadoitettu adapteri takaa turvallisen yhteyden, joten se sopii vaivattomasti yhteen erilaisten laitteiden ja järjestelmien kanssa.
Rakennettu kestämään suuria sähkökuormia, se on varustettu kestävällä ulkokuorella. Sen kompaktin koon ansiosta se on helppo kuljettaa mukana, mikä tekee siitä olennaisen työkalun sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Täydellinen valojärjestelmien yhdistämiseen tapahtumissa, leirintävarusteiden virtalähteeksi tai integroitavaksi teollisuuden koneisiin. Verloopkabel takaa luotettavan suorituskyvyn ja tarjoaa jatkuvan virransyötön aina tarvittaessa ja missä tahansa.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEC3M |
| Kaapelin pituus | 0,4 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen, Valkoinen |
| Tuotteen paino | 278 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tee CEE |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G1.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | Kumi |