
Paranna valaistusjärjestelmääsi monipuolisella asennuskiinnikkeellä alumiiniprofiileille, joka on täydellisesti suunniteltu pitämään LED-nauhasi ALU-ROUND. Sen tyylikäs hopeanvärinen viimeistely sopii kaikenlaisiin sisustuksiin ja takaa kestävyyden.
Ominaisuudet:
Asennuskiinnike on täydellinen kaappiasennuksiin, antaen siistin ja hienostuneen ilmeen. Asenna helposti hyllyjen alle tai tasojen yläpuolelle korostamaan tärkeitä alueita tarkalla valaistuksella. Yksinkertaista asennus säilyttäen moderni esteettisyys.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | MC-R3 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9,1 mm |
| De hoogte van het product | 61,5 mm |
| Productbreedte | 32,6 mm |
| Tuotteen paino | 7 g |
| Muoto | Of course! Could you please provide the text you want translated into Finnish? |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | Alumiini |