
Tämä monikäyttöinen 5-pistorasian jatkojohto on suunniteltu parantamaan sähkönhallintaasi. Siinä on sisäänrakennettu kytkin, joka tarjoaa kätevyyttä ja hallintaa helposti.
Integroitu ylikuormitussuoja suojaa laitteitasi mahdollisilta vaurioilta, varmistaen luotettavan ja turvallisen käytön. Maadoitetut pistorasiat lisäävät tämän jatkojohdon turvallisuutta ja yhteensopivuutta eri laitteiden kanssa.
Ihanteellinen sekä kotiin että toimistoon, se mukauttaa useita elektroniikkalaitteita helposti. Jotta sopisi saumattomasti jokaiseen kokoonpanoon, jokainen pistorasia on helposti saavutettavissa, mikä tekee laitteiden kytkemisestä vaivatonta.
| Brändi | Perel |
| Malli | EWS5W |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 27 cm |
| Tuotteen paino | 375 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | ei |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 5 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 5 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Vedenkestävyys | Niet waterdicht in Finnish is "Ei vedenkestävä." |
| USB | ei |
| Bescherming tegen overbelasting vertaalt naar het Fins als "Ylikuormitussuojelu". | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | Joo |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| Zekeringensuojaus | ei |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | Polypropeeni |