
Optimoi virtalähteesi tällä monipuolisella 4-paikkaisella jatkojohdolla, joka on suunniteltu hoitamaan useita laitteita kerralla tehokkaasti. Sen 3 metrin johto takaa joustavuuden yltää kaukaisiin pistorasioihin samalla kun pitää tilasi siistinä. Integroitu kytkin tarjoaa helpon tavan katkaista tai palauttaa virta, mikä lisää käyttömukavuutta ja turvallisuutta.
Maadoitusominaisuuden ansiosta se asettaa etusijalle sähköturvallisuuden, vähentäen sähköiskujen tai ylijännitteiden riskiä. Tyylikäs valkoinen muotoilu sulautuu saumattomasti ympäristöösi, olipa sitten kotona tai toimistossa. Täydellinen jokapäiväisten elektroniikkalaitteidesi virranantoon mielenrauhalla ja helppoudella.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4S-3 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10 cm |
| De hoogte van het product | 6 cm |
| Productbreedte | 26 cm |
| Tuotteen paino | 485 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 3 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Valkoinen |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | Joo |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3500 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |