
MEGAFOON 10W on täydellinen työkalu tehokkaaseen viestintään missä tahansa ympäristössä, ja siinä on kestävä ABS-runko ja olkahihna, joka tekee kuljettamisesta helppoa.
Tässä megafonissa on 10W teho ja säädettävä äänenvoimakkuus, joten viestisi kuuluu kirkkaasti väkijoukolle. Kätevä tallennus- ja toistotoiminto mahdollistaa esiviestien nauhoittamisen, mikä on täydellistä viestien johdonmukaisen välittämiseen.
Varustettuna sireenillä hätätilanteita varten, MEGAFOON 10W tarjoaa vertaansa vailla olevaa monipuolisuutta. Yksinkertainen on-off-kytkin takaa nopean käytön, ja kestävä rakenne varmistaa pitkän käyttöiän, vaikka olosuhteet olisivat haastavia.
| Brändi | Velleman |
| Malli | MP10SR |
| Pariston IEC-koko | D (LR20, R20, HR20, KR20, ZR20, 13A, 13D, UM1, Mono, MN1300, MX1300) |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Musta, Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 245 mm |
| Tuotteen paino | 600 g |
| Paristot mukana | ei |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 6 v |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Maksimaalinen teho | The translation of "10 W" into Finnish, keeping it informal, would be "10 W". Numbers and units like watts are typically the same across languages, so "10 W" remains "10 W" in Finnish as well. |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | The word "alkaline" translates to Finnish as "emäksinen." |
| Volyyminsäätö | Joo |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| Maksimi kuultava etäisyys | 100 m |
| Megafoonin toiminnot | Toistaa,Äänitys,Äänitorvi,Ääni |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Afsluitbaar voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "lukittava". | Joo |
| Halkaisijan yksikkö | 155 mm |
| Irrotettava vastamelumikrofoni | ei |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Maximale registratieperiode | Sure! Please provide the text you'd like translated into Finnish. |
| On / off kytkin | Joo |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |