
Koe saumatonta virtayhteyttä 3 metrin pituisella Verloopkabel van Contrastekker naar CEE-stekker -kaapelilla. Tämä maadoitettu jatkojohto takaa luotettavan suorituskyvyn, joten se on täydellinen ratkaisu virtalähteesi jatkamiseen.
Suunniteltu kestäväksi, kaapeli yhdistää vaivattomasti nykyiset laitteesi CEE-standardin mukaisiin liitäntöihin helposti. Sen kestävä rakenne kestää kulutusta, mikä takaa pitkäikäisen käytön.
Ihanteellinen monenlaisiin ympäristöihin, teollisuudesta retkeilyyn, tämä monipuolinen kaapeli tarjoaa tasaisen ja turvallisen virransiirron. Paranna kokoonpanoasi tällä hyvin suunnitellulla, tehokkaalla jatkojohdolla.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEC3M-3 |
| Kaapelin pituus | 3 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen, Valkoinen |
| Tuotteen paino | 720 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tee CEE |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G1.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | Kumi |