
Koe löytämisen jännitys Vellemanin metallinpaljastimen kanssa. Etsi kolikoita, koruja, kultaa tai hopeaa tämän aloitusmallin avulla, joka sopii täydellisesti alkaville seikkailijoille.
Varustettuna vedenkestävällä etsintäkelalla ja säädettävällä varrella, se mukautuu vaivattomasti ympäristöösi tarjoten mukavuutta ja tarkkuutta. 12 cm etsintäsyvyyden ansiosta voit löytää piilotettuja aarteita pinnan alta.
Sisäänrakennettu VU-mittari antaa sinulle selkeää palautetta, mikä parantaa hakusi tehokkuutta. Kuulokeliitäntä mahdollistaa yksityiset etsintäkokemukset, jolloin jokainen metsästys on häiriötön ja keskittynyt.
| Brändi | Velleman |
| Malli | CS100N |
| Primaarivärit | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 22 cm |
| De hoogte van het product | 92,5 cm |
| Productbreedte | 16,5 cm |
| Tuotteen paino | 660 g |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Paristot mukana | ei |
| Lage batterij-indicator vertaalt naar "Matala akun ilmaisin". | Joo |
| Näyttötyyppi | analoginen |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | Sure! The text "9 V" would translate to "9 V" in Finnish as well, since it likely refers to a voltage measurement (9 volts), which does not need translation. If there is more context or specific phrases within the text you'd like translated, feel free to provide them! |
| Volyyminsäätö | Joo |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Esitys | Joo |
| Kirjoita äänilähtö | 3,5 mm-liitäntä, kuulokkeet, kaiutin |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalinvoimakkuusilmaisin | Joo |
| Grote koptelefoonaansluiting. | 3,5 mm |
| Dieptegevoeligheid wordt in het Fins informeel vertaald als "syvyysherkkyys". | 12 cm |
| Hoogte spoel vertaald naar het Fins op een informele manier is "Korkean pesun". | 2 cm |
| Maksimaal koottu pituus | 92,5 cm |
| Minimale gemonteerde lengte" in Finnish is "Minimaalinen koottu pituus". | 61 cm |
| Maksimaalinen työtaajuus | 24,2 kHz |
| Minimale werkfrequentie voidaan kääntää suomeksi epämuodollisella tavalla seuraavasti: "Pienin työtahti". | 1,9 kHz |
| Met LED-indicatoren -> LED-indikaattoreilla | ei |
| Tarkkaa paikantamista (täysin metallisessa tilassa) | ei |
| Säädettävä herkkyys | ei |
| Säädettävä varsi | Joo |
| Verstelbare afstemming" in Finnish can be translated to "Säädettävä viritys" in an informal way. | Joo |
| Discriminaatiotila | Säädettävä |
| Maksimaalinen kosteus | 90 % |
| Manuaalinen maatasapaino | ei |
| Voorinstellingen voor besparen | ei |
| "Oppervlakte eliminatie" kääntyy suomeksi epäviralliseen tyyliin sanalla "pintojen poistaminen." | ei |
| Audio-ulostulon taso | 75 dB |
| Sorry, but "Spoeldiameter" doesn't appear to be a word or phrase in English. If you have more context or if it's a proper noun, I can try to help translate or provide more information. | 16 cm |
| Paristojen lukumäärä |