
Ultrasooninen tuholaistorjunta. Vapauta kotisi kaikista tuholaisista.
Tämän tehokkaan tuholaistorjunnan ansiosta, joka käyttää korkeampaa äänentasoa ja automaattista aaltovaihtelua, on helpoin ja ympäristöystävällisin tapa karkottaa kaikki jyrsijät ja hyönteiset. Ultraääniaallot, jotka ovat täysin harmittomia ihmisille ja lemmikeille, vaikuttavat tuholaisten kuulo- ja hermostoon siten, että ne lopulta jättävät ravinnonlähteensä ja suojapaikkansa.
| Brändi | Perel |
| Malli | C3492 |
| Primaarivärit | Harmaa, sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7 cm |
| De hoogte van het product | 9 cm |
| Productbreedte | 12 cm |
| Tuotteen paino | 160 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Tyyppi tuholaistorjunta-aine | The informal translation of "Ultrageluidstechnologie" to Finnish is "ultraääniteknologia." |
| Asuinpaikka Eläin | Vapaa luonto |
| IP-suojausluokka | IPX4 - Kosketussuojia ei testattu; roiskeenkestävä |
| Sure! The word "Bereik" can be translated informally to Finnish as "Saavutus" or "Pääsy". If you have a specific context in mind, please let me know for a more accurate translation. | 12,17 m |
| Materiaali | Muovi |